AP-JF

Authority Partners 15 Ekim 2021 tarihinde Global İş Fuarı’na ev sahipliği yapacak! Bu etkinlik Türkiye, Dominik Cumhuriyeti, Bosna-Hersek başta olmak üzere, dünyanın herhangi bir ülkesinde bulunan BT uzmanları için tasarlanmıştır. Genel merkezi ABD Kaliforniya’da bulunan Authority Partners’ın Türkiye’de İstanbul ve Bosna Hersek’te Saraybosna olmak üzere, toplam 33 ülkede teknoloji merkezleri bulunmakta, güçlü ekiplerini oluşturan, ofisten ve uzaktan çalışan 400’den fazla uzmanı mevcuttur.

AP İş Fuarı, ayrı ülkeler için 3 sanal oda olarak tasarlanan @MS Teams platformunda online olarak gerçekleşecek. AP ekibi, şirket kültürü, öğrenme ve büyüme fırsatları ve alanında en iyilerden oluşan uzmanlarla çalışma olanakları hakkında bilgiler verecek. Sonrasında mühendislik bakış açısından AP hakkında daha fazla bilgi edinme ve ardından da bilmek istediğiniz diğer her şey için Soru-Cevap seansına katılma şansınız olacak.

Uluslararası müşteriler ve uluslararası ekiplerle en son teknolojiler kullanarak küresel pazarda faaliyet gösteren lider BT şirketinde çalışma fırsatıyla ilgilenen tüm BT profesyonellerini etkinliğimize davet ediyoruz. Teknoloji tutkumuzu paylaşıyorsanız ve Authority Partners’ın sunduğu kariyer fırsatlarıyla ilgileniyorsanız, sizinle orada buluşacağımız için heyecanlıyız!

Lütfen bu daveti cevaplayın, CV’nizi yükleyin ve 10 Ekim 2021, 23:59’a kadar (OAYZD/TR/EST zaman dilimlerine göre) kayıdınızı yaptırın. Etkinlikten iki gün önce, katılım için gerekli MS Teams bağlantısını e-posta yoluyla alacaksınız.

Bu arada AP’nin kariyer sayfasını kontrol edebilir ve şirket hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu sizin olağanüstü bir iş çıkarma ve bizimle birlikte büyüme şansınız!

Not: Etkinlik İngilizce gerçekleştirilecektir.