Hiç kendinize “Şirket kültürü söz konusu olduğunda, bir BT şirketine katılmak için öncelik listem ne olurdu?” diye sordunuz mu? Yakın zamanda gerçekleştirilen Danışman Katılımı anketi aracılığıyla, Authority Partners danışmanlarından performans, kültür ve ilişkiler hakkında bir dizi görüş aldık. Anket altı önemli alanı kapsıyor: kariyer gelişimi, işe bağlılık, maaşlar, yönetimle ilişki, sosyal haklar ve çalışma ortamı. Yanıt oranının yüksek olduğunu belirtmek önemlidir, bu da ekibimizin karşılıklı başarıya ve gelişmeye olan tutkusunu gösterir.

Danışmanların cevaplarına göre, en çok memnun oldukları şey iş arkadaşlarıyla olan iyi ilişkileri, bu da birbirlerine karşı olan saygılı davranıştan kaynaklanıyor. Ek olarak, danışmanlar genel olarak iş güvenliklerinden memnunlar ve AP’yi güvenli bir çalışma ortamı olarak görüyorlar. AP danışmanlarının %93’ü, kendilerini tamamen dahil hissettikleri ve çalışmalarının şirketin iş hedeflerini nasıl etkilediğini anladıkları için her gün işte en iyi çabayı göstermeye kararlıdır.

Anketten toplanan sonuçlar, danışmanlarımızı daha iyi anlamamıza yardımcı olur ve bize, Authority Partners içinde daha tatmin edici ve başarılı ilişkiler kurmamızı sağlayacak paha biçilmez bilgiler sağlar, ki bu da bizim önceliğimizdir. Her yıl, bu altı alandaki performansımızı iyileştirmeyi ve misyon ve vizyonumuza ulaşmak için birlikte çalışarak kapasitelerimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Şirketin kurucu ortaklarından Maya Karabeg, sonuçlar hakkında: “Biz Authority Partners şirketi olarak, devamlı daha iyi olunabileceğine inanıyoruz bu yüzden de, sürekli ne yaptığımızı ve nasıl daha iyi yapabileceğimizi düşünüyoruz. Danışmanların kendilerini değerli hissettikleri ve günlük işlere dahil oldukları katılım oranı, işin büyük bir kapsamıdır.  Bu nedenle, son altı yılda standart bir Danışman Katılımı anketi kullanıyoruz. AP’yi çalışmak için mümkün olan en iyi yer haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

AP Kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek için, AP’de Yetenek Edinme Uzmanı Hana Kocan Bibic’in kültürel uyumun neden önemli olduğunu ve şirket kültürüyle iyi bir eşleşme olup olmadığınızı nasıl öğreneceğiniz hakkında konuştuğu podcast bölümümü dinleyebilirsiniz. Bu podcast’te ana tema AP kültürüdür: şirket kültürünün tanımı, AP’nin potansiyel riskler ve hatalara karşı dikkatli olurken kültürel uyumu nasıl değerlendirdiği ve AP’de işe alım sürecine dahil olan herkes için bazı tavsiyeleri kapsamaktadır. Şirketteki bir pozisyonla ilgileniyorsanız, bu sizin için mükemmel bir hazırlık olabilir.

Yaklaşan AP etkinlikleri:

Tüm BT uzmanları 

09/30/2021 Dev Talks Meetup

Sizi, AP ekibinin projeyle ilgili uygulamalı deneyimlerini paylaşacağı “Bir devi evcilleştirmek: Strangler Dönüşümü” konulu Dev Talks Buluşmasının özel oturumuna davet ediyoruz. Lütfen 30 Eylül 2021’de 18:00 – 20:00 (CET) / 10:00 – 11:00 (PST)/ 20:00 (TRT) saatleri arasında MS Teams aracılığıyla bize katılın.

Kıdemli BT uzmanları

10/15/2021 Authority Partners Küresel İş Fuarı

15 Ekim Cuma günü, Türkiye, Dominik Cumhuriyeti, Bosna-Hersek ve tüm dünya ülkelerinden birçok BT uzmanı, küresel pazarda faaliyet gösteren lider BT şirketine katılma olanaklarını keşfetmek için Authority Partners’ın Küresel İş Fuarı’na katılacak. Sizi şirket kültürümüze, öğrenme ve büyüme fırsatlarına ve birinci sınıf uzmanlarla çalışma olanaklarıyla tanışmak için kaydınızı yaptırmaya davet ediyoruz.

Genç BT uzmanları 

10/25/2021 AP Lab Bulut Uzmanları Eğitim Programı

BT alanında nasıl öne çıkar ve kariyer basamaklarınızın başlangıcında nasıl iyi bir işe sahip olabilirsiniz? AP Lab Eğitim Programına başvurun! Program, birinci sınıf teknolojiyi kullanan ve gerçek bir proje üzerinde çalışan 16 hafta olarak yapılandırılmışken, son derece iyi tasarlanmış dersler sunar. Program boyunca, planlama, tasarım, oluşturma, test etme ve dağıtıma kadar yazılım mühendisliğinin tüm yönleri ve tam yazılım geliştirme yaşam döngüsü hakkında daha derin bir anlayış kazanacaksınız.

Bu, mükemmellik yaratma ve bizimle birlikte büyüme şansınız!

Yakında sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!