Türkiye ve dünyadan birçok BT uzmanını, küresel pazarda faaliyet gösteren lider BT şirketinin bir parçası olma fırsatlarını keşfetmek için 15 Ekim Cuma günü online olarak düzenlenecek Authority Partners Küresel İş Fuarı’na davet ediyoruz.

AP’de olağanüstü insanların sadece keşfedilmediğine, yetiştirildiklerine inanıyoruz. Bu süreç, vizyoner ailemizi dünyanın en iyileri arasından özenle seçmekle başlar. Sonrasında, aile fertlerimizi Fortune 500 listesinde yer alan ortaklarımızla, çığır açan teknolojilerimizle ve sofistike projelerimizle bir araya getirerek devam eder. Sonuçlar ise her zaman dünya standartlarındadır.

Merkezi 23 yıldır ABD Kaliforniya’da olan AP’nin, İstanbul, Türkiye’de 1 yıl önce açılan ve Saraybosna, Bosna Hersek’te 16 yıl önce açılan teknoloji merkezleri bulunmaktadır. AP’nin güçlü ekibi, 33 farklı ülkeden ofisten ve uzaktan çalışan toplam 450’den fazla uzmandan oluşuyor.

Yakın tarihte şirket içinde yapılan ankette, “Authority Partners’ı seçmenizin temel nedeni nedir?” sorusuna, AP takımının şirket kültürünü birinci öncelik olarak seçtiği görüldü. Çalışanların büyük bir kısmı bu kapsamda, AP’nin profesyonel ve istikrarlı bir şirket olup, buradaki öğrenme ile ilerleme fırsatlarının önemli kriterler olduğunu açıkladı. İşe alım süreci de listede oldukça yüksekte yer alırken, bunu ofisten çalışma ile uzaktan çalışma arasında iyi bir denge olması takip etti.

Takımımızın öncelik listesi, yaptığımız, yarattığımız ve geliştirdiğimiz her şeyde yer alan şirket kültürümüzün ve değerlerimizin büyük bir fark yarattığını doğrulamaktadır. Bununla birlikte, başarıya giden yolda müşterilerimizle birlikte büyümek isteyen ve teknoloji çözümlerinde mükemmellik yaratma fırsatıyla ilgilenen BT uzmanlarıyla, küresel yetenek havuzumuzu genişletmeye her zaman hevesliyiz.

Etkinlik sırasında, Yetenek Kazanımı Bölümü Başkanı Zerina Suleymanoviç Terziç ve Yetenek Kazanımı Uzmanı Andrea Rayiç ile tanışma imkanı yakalayacaksınız. Kendileri, şirket kültürü, öğrenme ve büyüme fırsatları ve alanlarında birinci sınıf uzmanlarla çalışma olanakları hakkında bilgi sağlayacaklar. Sonrasında, Kıdemli Yazılım Geliştirici/ Takım Lideri Burak Bolek’in bakış açısından AP deneyimine ilişkin daha çok şey öğrenme şansınız olacak. Son olarak, daha fazla bilgi edinmek istediğiniz her şey için, sunumdan sonra düzenlenecek soru-cevap oturumuna katılabilirsiniz.

Ev sahiplerinizi tanıyın:

Zerina Suleymanoviç Terziç Authority Partners’ta Yetenek Kazanımı Bölümü Başkanıdır. Meslek hayatına yedi yıl önce Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra başladı. Kariyerini iş ihtiyaçlarını anlamaya ve şeffaf iletişim ile yasal zemine vurgu yaparak güçlü, küresel bir BT topluluğu oluşturmaya odakladı. Zerina doğası gereği dışa dönük bir insan, sevdiği şeyler ise insanlar, parıltı ve zorluklar. Meslektaşları Zerina hakkında “Gerektiğinde kolayca vahşi bir ejderhaya dönüşebilen iyi kalpli sosyal kelebeğimiz.” Ve “Zerina tam bir süperstar. İnsanlara davranış şeklinden ötürü, hepimiz ailesinin bir parçası gibi hissediyoruz.” dediler.

Andrea Rajic Teknoloji sevdalısı bir Yetenek Kazanımı Uzmanı. BT sektöründe 3 yılı aşkın çalışan Andrea, bu süreçte farklı BT uzmanlarıyla tanıştı ve sonunda kendi  yerini bulduğunu fark etti – inekler grubu içinde. Psikoloji okurken, iyi bir mizah anlayışına sahip olmanın çok önemli olduğunu fark etti. Son iki senedir, her gün yeni insanlarla tanışma fırsatı bulduğu AP’de severek çalışıyor. Sabah toplantılarında enerji dolu tek kişi olan Andrea, her zaman olumlu bir zihniyete sahip.

Burak Bolek AP Istanbul Teknoloji Merkezi’nde Kıdemli Yazılım Geliştirici/Ekip Lideri. Eskişehir’de doğup büyüdü ve Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kodlamaya ortaokulda başlayan Burak, buna hobi olarak üniversite eğitimi boyunca devam etti. Mezun olduktan sonra farklı sektörlerde ve farklı şirketlerde çalıştı. Burak, Java ve .Net dillerini kullanarak programlar geliştirdi, ön yüz geliştirme içinse React ve Angular çerçevelerini kullandı. Kendisi ayrıca AWS ve Azure Bulut Bilişimi konusunda oldukça deneyimlidir.

Lütfen bu daveti cevaplayın, CV’nizi yükleyin ve 10 Ekim 2021, 23:59’a kadar (OAYZD/TR/EST zaman dilimlerine göre) kayıdınızı yaptırın. Etkinlikten iki gün önce, katılım için gerekli MS Teams bağlantısını e-posta yoluyla alacaksınız.

Bu arada AP’nin kariyer sayfasını kontrol edebilir ve şirket hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu sizin olağanüstü bir iş çıkarma ve bizimle birlikte büyüme şansınız!

Not: Etkinlik İngilizce gerçekleştirilecektir.