İşimizi büyüten
IT Çözümleri

Küresel çaptaki uzmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır!

İşimizi büyüten
IT Çözümleri

Küresel çaptaki uzmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır!

İşimizi büyüten
IT Çözümleri

Küresel çaptaki uzmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır!

Size hizmette mükemmellik vadediyoruz.

Çözüm ortaklığı esasına dayalı iş modelimizi ve kurumsal bilgi teknolojisi çözümlerinde “otorite” olarak itibarımızı geliştirmek için yirmi iki yılı aşkın süredir özveriyle çalışıyoruz. Gelin, yaratıcılık ve teknoloji alanlarında uzman ekibimizin işletmenizi büyütmeniz için size nasıl destek olabileceğini birlikte keşfedelim.

1 +
GÜÇLÜ KADRO
1
HAFTALIK SAAT YAZILIM KAPASİTESİ
1
# KITA
1
ÜLKE

23 yıl önce, kendini yazılım geliştirmeye ve bunun kurumların çehresini değiştirme becerisine adamış tutkulu bir ekip tarafından kurulan Authority Partners (AP), bilinirliğini, bilgi teknolojilerinde mükemmellik ile müşterilerinin en değerli çözüm ortağı olmak üzerine inşa ettiği benzersiz felsefesine borçludur. Bu nedenle diğer firmalar genellikle kendilerini çalıştıkları teknolojiler ve endüstriler ile tanımlarken, bizler kendimizi dürüstlüğümüz, müşteri-ortaklarımıza adanmışlığımız ve çevik yaklaşımımız ile tanımlıyoruz.

AP, kurumsal seviyede çevik (agile) uygulamalar konusunda eğitimli güçlü bir teknik ekibe sahiptir. Dağıtık takım yapısında çevik uygulamaların imkansız olduğuna dair genel inanışın aksine, ekiplerimiz ve müşteri-ortaklarımız arasında uyguladığımız gelişmiş iletişim yapısı sayesinde bunu mümkün kıldık. Bu başarı, küresel anlamda güçlenerek, 5 kıta ve 33 ülkeye genişlememizi sağladı.


13 farklı zaman diliminde faaliyet gösterebilecek şekilde coğrafi dağılıma sahip ve alaninin en iyilerinden oluşan ekiplerimiz ile; müşteri-ortaklarımızın gelişim ve dönüşümüne katkı sunacak hizmetleri günün her saati sağlayabiliyoruz.

 

AP'NİN FARKI NEDİR ?

“AP’de yeteneğin sadece keşfedilmediğine aynı zamanda ustalıkla işlenebileceğine ve gelişebileceğine inanıyoruz. Bu yolculuğa, alanında en iyileri ailemize katarak başlıyoruz.Başarıya giden bu yolda, çalışma arkadaslarımızı Fortune 500 müşteri ortaklarımız, çığır açan teknolojiler ve sofistike projelerimiz ile bir araya getirerek destekliyoruz. Dünya standartlarındaki projelerimiz ve başarılarımız bunun en güzel örneği.”

Vizyonmuzİ

Bilgi Teknolojisi alanında mükemmellik yaratma konusunda otorite olmak.

Misyonumuz

Danışmanlarımıza bilgi teknolojisi hizmetlerinde mükemmelliğe ulaşmaları için destek ve ilham kaynağı olmak ve başarıya giden bu yolda müşterilerimizle birlikte devamlı gelişerek ilerlemeye devam etmek.

Temel değerlerimizi yaptığımız, yarattığımız ve geliştirdiğimiz her işin özüne yansıtırız.

Mükemmellik

İstikrarlılık

Sosyal Sorumluluk

Gelişime Açıklık

Hizmetlerimiz

Kurumsal Yazılım

Bulut Bilişim

Mobil Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Yazılım Kalite Güvence

Bilgi Güvenliği

UX & Görsel Design

500+GÜÇLÜ EKİP

BİRLİKTE
BÜYÜYORUZ

Çalışma ortamımız; her gün yeni bilgiler edinme ,sürekli kendini geliştirme fırsatına sahip olma neticesinde elde edilen başarının getirdiği eşsiz tatmin duygusundan beslenir. Bizimle potansiyelinizi keşfetmeye hazır olun! Gelin birlikte müşterilerimiz için en iyi çözümleri geliştirelim. Çalışan dostu ve ödüllü ofis ortamımız ve global ekibimizde yer alarak nasıl başarılı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

BİZDEN SON HABERLER

Striking the Balance: Finding the Perfect Ratio of Manual to Automation Testing

Automated testing is a powerful tool that can boost efficiency and effectiveness in software testing. However, it is important to keep in mind that manual testing is complementary to automated testing, as it finds problems from the viewpoint of the user or unanticipated bugs from unplanned scenarios. This blog assesses the key differences between manual and automated testing, the importance of both methodologies in software testing and how they can be successfully combined.

Authority Partners Town Hall Meeting: 25th Anniversary of Global Operations

On Thursday, January 19th, Authority Partners held its first annual Town Hall meeting. Our Town Hall is a unique opportunity for the global team to participate in semi-annual reporting and receive first-hand information about the company’s operations, growth, development, new strategic approaches and expected improvements.

Topic_ Manual vs Automation Testing_ What's the Perfect Ratio_01

Manual vs Automation Testing: What’s the Perfect Ratio?

In this episode, we’ll be diving into the world of software testing. This podcast topic is a hotly debated one in the industry: manual versus automation testing. With the growing emphasis on speed and efficiency, automation testing has become increasingly popular. However, there are still some who believe that manual testing is the superior method.

We’ll discuss the advantages and disadvantages of both approaches and what the perfect ratio of manual to automation testing might be.

AP
GENEL MERKEZ

IRVINE, CALIFORNIA

AP TEKNOLOJİ
MERKEZİ

İSTANBUL, TÜRKİYE

AP TEKNOLOJİ
MERKEZİ

SARAYBOSNA, BOSNA , HERSEK