İşimizi büyüten
IT Çözümleri

Küresel çaptaki uzmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır!

İşimizi büyüten
IT Çözümleri

Küresel çaptaki uzmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır!

İşimizi büyüten
IT Çözümleri

Küresel çaptaki uzmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için sizinle birlikte çalışmaya hazır!

SİZE HİZMETTE MÜKEMMELLİK VADEDİYORUZ.

Çözüm ortaklığı esasına dayalı iş modelimizi ve kurumsal bilgi teknolojisi çözümlerinde “otorite” olarak itibarımızı geliştirmek için yirmi iki yılı aşkın süredir özveriyle çalışıyoruz. Gelin, yaratıcılık ve teknoloji alanlarında uzman ekibimizin işletmenizi büyütmeniz için size nasıl destek olabileceğini birlikte keşfedelim.

1 +
GÜÇLÜ KADRO
1
HAFTALIK SAAT YAZILIM KAPASİTESİ
1
# KITA
1
ÜLKE

23 yıl önce, kendini yazılım geliştirmeye ve bunun kurumların çehresini değiştirme becerisine adamış tutkulu bir ekip tarafından kurulan Authority Partners (AP), bilinirliğini, bilgi teknolojilerinde mükemmellik ile müşterilerinin en değerli çözüm ortağı olmak üzerine inşa ettiği benzersiz felsefesine borçludur. Bu nedenle diğer firmalar genellikle kendilerini çalıştıkları teknolojiler ve endüstriler ile tanımlarken, bizler kendimizi dürüstlüğümüz, müşteri-ortaklarımıza adanmışlığımız ve çevik yaklaşımımız ile tanımlıyoruz.

AP, kurumsal seviyede çevik (agile) uygulamalar konusunda eğitimli güçlü bir teknik ekibe sahiptir. Dağıtık takım yapısında çevik uygulamaların imkansız olduğuna dair genel inanışın aksine, ekiplerimiz ve müşteri-ortaklarımız arasında uyguladığımız gelişmiş iletişim yapısı sayesinde bunu mümkün kıldık. Bu başarı, küresel anlamda güçlenerek, 5 kıta ve 33 ülkeye genişlememizi sağladı.


13 farklı zaman diliminde faaliyet gösterebilecek şekilde coğrafi dağılıma sahip ve alaninin en iyilerinden oluşan ekiplerimiz ile; müşteri-ortaklarımızın gelişim ve dönüşümüne katkı sunacak hizmetleri günün her saati sağlayabiliyoruz.

 

AP'NİN FARKI NEDİR ?

“AP’de yeteneğin sadece keşfedilmediğine aynı zamanda ustalıkla işlenebileceğine ve gelişebileceğine inanıyoruz. Bu yolculuğa, alanında en iyileri ailemize katarak başlıyoruz.Başarıya giden bu yolda, çalışma arkadaslarımızı Fortune 500 müşteri ortaklarımız, çığır açan teknolojiler ve sofistike projelerimiz ile bir araya getirerek destekliyoruz. Dünya standartlarındaki projelerimiz ve başarılarımız bunun en güzel örneği.”

Vizyonumuz

Bilgi Teknolojisi alanında mükemmellik yaratma konusunda otorite olmak.

Misyonumuz

Danışmanlarımıza bilgi teknolojisi hizmetlerinde mükemmelliğe ulaşmaları için destek ve ilham kaynağı olmak ve başarıya giden bu yolda müşterilerimizle birlikte devamlı gelişerek ilerlemeye devam etmek.

Temel değerlerimizi yaptığımız, yarattığımız ve geliştirdiğimiz her işin özüne yansıtırız.

Mükemmellik

İstikrarlılık

Sosyal Sorumluluk

Gelişime Açıklık

HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Yazılım

Bulut Bilişim

Mobil Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Yazılım Kalite Güvence

Bilgi Güvenliği

UX & Görsel Design

500+GÜÇLÜ EKİP

BİRLİKTE
BÜYÜYORUZ

Çalışma ortamımız; her gün yeni bilgiler edinme ,sürekli kendini geliştirme fırsatına sahip olma neticesinde elde edilen başarının getirdiği eşsiz tatmin duygusundan beslenir. Bizimle potansiyelinizi keşfetmeye hazır olun! Gelin birlikte müşterilerimiz için en iyi çözümleri geliştirelim. Çalışan dostu ve ödüllü ofis ortamımız ve global ekibimizde yer alarak nasıl başarılı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

BİZDEN SON HABERLER

A Walkthrough of a Swarming Adventure

In the fast-paced realm of IT, one of the utmost priorities is discovering efficient methods to address incidents, minimize downtime, and ensure the smooth functioning of the systems for which you are responsible. The Swarming Model, a revolutionary production support approach inspired by agile methodologies, not only accelerates issue resolution but also fosters collaboration and knowledge sharing within teams. In this blog, we will delve into the details of the Production Support Swarming Model, its benefits, and how to successfully implement it.

AI-Powered: From Zero to Hero

Discover the enchanting tale of how a space creature inspired an AI-powered children’s story app. Visionary Burak Bolek, aided by Beste Nur Pacci, brings AI’s magic to life in mobile apps. Explore AI’s storytelling prowess, child safety measures and age-appropriate content. Join us on this exciting journey where language models craft imaginative, secure narratives for young minds.

AP
GENEL MERKEZ

IRVINE, CALIFORNIA

AP TEKNOLOJİ
MERKEZİ

İSTANBUL, TÜRKİYE

AP TEKNOLOJİ
MERKEZİ

SARAYBOSNA, BOSNA , HERSEK