Ми запрошуємо професіоналів в IT-галузі з усього світу на онлайн ярмарок вакансій від Authority Partners в п’ятницю, 15 жовтня. Це нагода відкрити для себе потенційні можливості залучення до провідної ІТ-компанії, яка працює на світовому ринку.

У AP, ми віримо, що видатних особистостей не лише знаходять, їх створюють. Цей процес починається з ретельного відбору нашої родини візіонерів з-поміж найкращих у світі. І продовжується їхнім залученням до роботи з нашими партнерами, які мають клієнтів зі списку Fortune 500, інноваційними технологіями та високотехнологічними проєктами. Результати завжди відповідають найвищим світовим стандартам.

Протягом останніх 23 років, АР відкрила головний офіс у Каліфорнії, США, з технологічними центрами в Сараєво, Боснія і Герцеговина – його було засновано 16 років тому – та в Стамбулі, Туреччина. Команда AP, яка налічує 450+ сильних гравців, працює з 33 країн як дистанційно так і з офісів.

Відповідно до нещодавнього внутрішнього опитування, у відповідь на запитання «Чому саме ви обрали АР?», співробітники компанії на перше місце поставили корпоративну культуру. Серед наступних причин, багато хто з них зазначив професійність АР та стабільність, далі йшли можливості навчатися та зростати. Процес відбору співробітників також посів високе місце серед їхніх уподобань, після нього співробітники зазначили збалансованість між роботою з офісів та дистанційно.

Список уподобань нашої команди підтверджує, що корпоративна культура і цінності АР – які відбиваються на всьому, що ми робимо, створюємо та розробляємо – мають неабияке значення.  До того ж, ми завжди прагнемо розширювати нашу всесвітню мережу талантів ІТ-професіоналами, зацікавленими у можливості створювати досконалі технологічні рішення, зростаючи разом з нашими клієнтами на шляху до успіху.

Протягом заходу ви матимете можливість зустрітися з нашими хостами Кетрін Сепульведа (Katherine Sepulveda) та Сандрою Перейра (Sandra Pereira), рекрутерками команди. Вони познайомлять вас з корпоративною культурою компанії, можливостями навчатися і зростати та перспективою працювати з першокласними спеціалістами. Потім своїм досвідом з вами поділиться адміністратор баз даних та розробник програмного забезпечення в АР Луіс Альберто Естевез Тамарес (Luis Alberto Estevez Tamares). І нарешті, ви зможете поставити будь-які уточнюючі питання в нашій сесії питання-відповідь, яка відбудеться після презентацій.

Познайомтеся з вашими хостами:

Кетрін Сепульведа – досвідчена рекрутерка. Кетрін розпочала свою кар’єру 7 років тому, працюючи скаутом з рекрутингу та залучаючи талановитих професіоналів для роботи в сфері послуг та продажів. Останні три роки вона присвятила ІТ-індустрії, успішно залучаючи ІТ-спеціалістів з усього світу.

Сандрою Перейра – наша рекрутерка, яка останні три роки свого професійного життя присвятила ІТ-рекрутингу. Вона  має ступінь бакалавра з психології, досвід роботи в клінічній психології та щиро зацікавлена пошуком справжніх талантів для непересічних компаній, таких як АР. Більш за все їй подобається робити виняткові пропозиції видатним професіоналам.

Луіс Альберто Естевез Тамарес – адміністратор баз даних в Authority Partners. Він закінчив Національний Університет імені Педро Генрікеса Уренья в Санто-Домінго за спеціальністю комп’ютерні науки. Технології були його пристрастю з дитинства, і це скерувало його в обранні професії. Луіс має понад 16 років професійного досвіду в адмініструванні баз даних.

Для того, щоб взяти участь у заході, завантажуйте своє CV та таким чином бронюйте собі місце до 10 жовтня 2021, 23:59 CET/TR/EST/EET(or Kyiv time). За два дні до початку заходу на електронну пошту ви отримаєте посилання на конференцію в MS Teams.

Це ваш шанс взяти участь у створенні досконалості та зростати разом з нами!

Зверніть увагу, що захід відбуватиметься англійською мовою.