AMILA

Чи розмірковували ви коли-небудь над перевагами успішного втілення багатозадачності? Звичайно, що так. Так само як і ми розмірковуємо над цим майже щодня. Життя – швидкісна траса, і вкрай необхідно знайти шляхи реалізації такого підходу. Це вже доконаний факт, що ЗМІ змінили наше сприйняття інформації. В наш час люди сподіваються отримати різноманітний контент, що відповідатиме їхнім потребам. Хоча це і досить приємне заняття, однак, не всі мають час, щоб прочитати пост у блозі на 6000 слів. Інші ж, з більш розвиненим візуальним сприйняттям, надають перевагу короткому відео. Проте, існують ще й подкасти – потужний засіб дістатися аудиторії в той час, коли вона не сидить перед своїми комп’ютерами. Ти можеш бути на тренуванні, сидіти у заторі по дорозі на роботу або ненадовго одягнути навушники поки пилососиш у кімнаті – у будь-який час на вибір слухача. Саме так, з подкастом ти можеш в тоді ж отримувати інформацію, дізнаватися щось нове, навчатися. Безперечно, ми обираємо подкаст. 

Authority Partners (AP) – провідна світова IT-компанія. Прапорець AP можна побачити на 33 країнах по всьому світу, на п’ятьох континентах, а 400+ консультантів складають величезну родину експертів. Що ж до багатозадачності, ця команда напевно знає, як її опанувати. Це стало однією з причин, через яку два сезони тому вони почали створювати подкасти. Все розпочалося з ідеї запропонувати платформу для двосторонньої комунікації про те, що роблять співробітники АР, ба більше, як вони це роблять. Дуже скоро в АР зрозуміли, що це зручний засіб для того, щоб ділитися своїми вагомими здобутками зі спільнотою. На теперішній час вже записано велику кількість людей з їхніми більш ніж просто цікавими історіями. 

В АР досить просто пояснюють витоки такого проекту: “Ми були першою компанією на Західних Балканах, яка почала випускати подкасти. Головною цінністю Authority Partners є висока майстерність у всьому, що  ми робимо. Наша ціль поділитися своєю майстерністю, використовуючи інструмент, що дає можливість почути наші голоси, кожної третьої п’ятниці щомісяця”, каже Ена Тасламан, голова відділу зв’язків з громадськістю і комунікацій в АР.

В епізодах AP можна почути багато корисного від відомого архітектора програмних рішень Діно Еспозіто або керівника напрямку R&D в AP Мірано Ґаліяшевіча щодо “Створення інтелектуального програмного забезпечення” та дізнатися про безліч цікавих підходів у  DevOps перетвореннях, роботі крос-функціональних команд, а також думку щодо проблематики “якість vs. дедлайни” або мистецтва переговорів. Наприклад, під час пандемії наш світ повністю змінився протягом лічених тижнів. Без жодних попереджень та часу на підготовку ми опинилися в ізоляції та почали працювати з дому. Швидко відреагувавши на цей виклик, АР створили двомовний епізод на тему “Продуктивність і баланс між роботою та відпочинком під час віддаленої роботи” за участі провідного експерта з психології бізнесу.

До теперішнього часу, через півтора роки після початку, АР створили 18 епізодів з експертами в галузях ІТ, освіті та психології бізнесу. Authority Partners розміщують подкасти на 16 платформах, в тому числі й на найбільш популярних, як то Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Deezer, Stitcher, надаючи можливість швидко та зручно знайти їх, що ми вам наполегливо рекомендуємо зробити.

Щоб дізнатися більше про корпоративну культуру AP, тисніть на відтворення там, де Хáна Коцан Бібіч, спеціаліст з підбору персоналу в AP, дискутує з приводу того, чому відповідність корпоративній культурі є надважливою і як дізнатися, що та чи інша компанія саме для тебе. Головною темою цього подкасту стала корпоративна культура AP: її визначення, яким чином AP оцінює культурну відповідність, намагаючись передбачити потенційні ризики і помилки, та поради для всіх тих, хто залучений до процесу підбору персоналу в АР. Якщо ви плануєте подаватися на відкриті вакансії в нашій компанії, це може стати відмінною підготовкою. Оскільки ми вже заговорили про підбір персоналу, AP виклала епізод на цю тему від своєї непересічної Команди з підбору персоналу, де Головний спеціаліст команди розповідає, як отримати найвищій бал за результами співбесіді (маленькі хитрощі стосовно того, як податися на вакансію, вигідна презентація себе, підготовка до інтерв’ю та багато іншого).

Крім того, зосередившись цьогоріч на темі підбору персоналу, ведучий подкасту компанії нещодавно спілкувався з Амілою Куртовіч, керівником Відділу управління кадровим потенціалом, про культуру зворотного зв’язку в Authority Partners. Потужна практика зворотного зв’язку в AP веде свій відлік з часів, коли компанію було тільки засновано, і така практика постійно вдосконалюється. Аміла детально розповіла про всі “що? і як?”, наприклад, як функціонує система оцінки успішності роботи співробітників, розроблена компанією, що таке STAR-модель в AP, і багато, багато іншого. Навіть якщо ви не впевнені, що готові розпочати квест з пошуку свого місця в AP – ця інформація може дати вам ідеї для роздумів. 

OK, досить писанини і читання. Просто тисни на посилання з подкастом AP (гіперпосилання) і відпочинь.